Přátelé, děkujeme vám za vaše objednávky! V tuto chvíli máme skladem poslední kusy diářů Life Designer Busy v BAREVNÉM tisku. Další tisky jsou objednány a přijít by měly v druhé polovině listopadu. Vaše objednávky budeme odesílat v nejbližším možném termínu :) Děkujeme za pochopení.

Ohlasy

 ... které nás zahřály u srdce... 

 

 

Zdravím, váš diář Busy jsem dostala pod stromek od bratra, a musím říct, že jsem měla slzy na krajíčku, protože jsem systematik a toto je naprosto geniální dárek! Smekám za nápad, odhodlání a provedení diáře. Moc díky a jen tak dál :)

Markéta Gajdzicová

 

 

Dobrý den, diář mi dnes přišel. Jsem nadšená. Je to dárek pro mého přítele, ale nejradši bych si ho nechala pro sebe ;-). Tak já bych si s dovolením a s radostí objednala ještě jeden (fialový, abychom si ho nepletli).    S posláním do Vánoc si nelámejte hlavu, mám v lednu narozeniny, rada počkám :-). Přeju radostné Svátky a v novém roce spoustu kreativních počinů.

Pavla Petrová

 

 

Dobrý večer, milé dámy, dnes jsem si vyzvedla diář a musím Vám napsat, že je nad očekávání krásný. Mám ho pro svoji dceru a věřím, že jí bude dobrým pomocníkem. Přeji Vám mnoho zdaru ve Vašem úsilí a přeji klidný advent.

Monika Blovská

 

 

Dobrý den, nejprv bych Vám moc chtěla pochválit ten nááááádherný diář, je opravdu úžasný. A já jakožto milovník papírenského zboží to opravdu umím ocenit :-)

Barbora Hrubešová

 

 

Dnes mi doručili Life Designer diář a musím Vám složit poklonu a moooc za něj poděkovat...je naprosto dokonalý <3  Právě jsem studovala Vaše doporučení, rady a návody a snažím se sesmolit svůj osobní systém... :) Přeji krásné dny a hodně úspěchů s Vašimi produkty...

Dana Židová

 

 

Uvod