Jak si vybrat diář?

 

 

Nemůžete se rozhodnout, který diář Life Designer si vybrat?

Vlastně se vám ani nedivíme :)

 

Diáře pro vás děláme tak, aby maximálně vyhovovaly vašim potřebám, ale také vašemu vkusu. V následujícím článku vám názorně ukážeme, z čeho všeho si můžete vybírat a následně si jednotlivé varianty popíšeme a ukážeme vám, jaké jsou mezi nimi rozdíly.

 

 

1) Busy, UNI nebo Lite?

 

MR_06284_800Pokud jste četli článek “Diáře Life Designer”, tak už víte, že naše diáře nejsou pouze klasické plánovače, ale jsou to komplexní nástroje pro vaši organizaci a osobní rozvoj. Kalendárium je vlastně jen malá část toho, co vám naše diáře můžou přinést. První věc, na kterou byste se tedy měli sami sebe zeptat je, jak moc se chystáte diář využívat pro plánování času, a zda si potřebujete aktivity plánovat podrobně na každý týden, nebo vám stačí pracovat s měsíčním kalendářem. Kalendárium je totiž jediná část, kterou se diáře Busy, Uni a Lite liší. Od kalendária se samozřejmě odvíjí počet listů, tedy tloušťka diáře a nakonec i velikost disků.

 

Diář Busy

  • týdenní SLOUPCOVÝ + měsíční kalendář
  • 96 listů v diáři + 36 listů (kalendárium na druhé pololetí zvlášť)
  • disky velikosti L

 

Diář Uni

  • týdenní ŘÁDKOVÝ + měsíční kalendář
  • 96 listů v diáři + 36 listů (kalendárium na druhé pololetí zvlášť)
  • disky velikosti L

 

Diář Lite

  • měsíční kalendář
  • 60 listů v diáři
  • disky velikosti M
DSC07327_busy_cb2) BAREVNÝ nebo ČERNOBÍLÝ tisk?

Máte-li za sebou praktickou fázi výběru, můžete se přesunout k výběru vzhledu vašeho diáře. Začneme volbou designu vnitřní části diáře. Zvolit si můžete mezi černobílou variantou s jednoduchým střídmým designem i fonty, a barevnou variantou, kterou doplňují “ručně psané” nadpisy a barevné proužky v dolní části stránek. U varianty Busy je navíc každému měsíci věnována jedna barva.
 

 

3) Papírový, koženkový, nebo kožený obal?

obaly dohromady_kulate

No a nakonec vás čeká to nejtěžší rozhodnutí vůbec. Jaký zvolit ke svému diáři obal? Výhodou diskové vazby je to, že si obaly můžete v průběhu roku měnit, nebo si naopak můžete zvolit jeden obal a mít ho klidně na pět let.

 

Papírový obal ve fialovém a modrém designu je vyroben z pevného kartonu a potažen laminovací vrstvou “soft touch”. Toto lamino je velice příjemné na dotek, ale zároveň je náchylnější k ušpinění či poškrábání. Papírové obaly bohužel nejsou vhodné pro častou výměnu (v případě, že byste si chtěli měnit obal diáře podle momentální nálady).

 

Koženkový obal je tvořen koženkovým “sendvičem”. Tento obal je odolný vůči vodě i poškrátbání. Koženkový obal je na rozdíl od papírového ohebný a v důsledku toho je ohebný i celý diář. Na základě zpětné vazby od našich zákazníků jsme se v pozdější fázi výroby rozhodly pro zakulacené rohy, které jsou odolnější vůči poškození. Tyto obaly můžete z diářů libovolně sundávat a měnit.

 

Kožený obal jsme mazlily až jsme ho vymazlily k dokonalosti! Vyrobený je z italské kůže a celá výroba těchto obalů je titěrná ruční práce. Vybrat si můžete z velké nabídky barev i kůží. Tento obal můžete z diáře libovolně sundávat a měnit. Na vnitřní straně obalu máte k dispozici kapsu na papíry a v přezce najdete zakomponované poutko na pero.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.