Provize za doporučení

provizní program Maffiliate.me

Jste spokojeni s našimi produkty a chcete je doporučovat dále? Rády bychom vás za tuto podporu odměnily. ❤️ Proto jsme na našem e-shopu aktivovaly program Maffiliate.me. Umožní vám během několika sekund doporučit oblíbený produkt a získat provizi ve výši 10 %.

 

 A jak na to?

Pošlete odkaz na kterýkoli z našich produktů přes tlačítko s logem Maffiliate. Pokud u nás někdo přes tento link nakoupí, dostanete zpět do vaší Maffiliate peněženky až 10 % z ceny zakoupeného produktu.

 

 

Jak postupovat, když chcete sdílet a vydělávat?

  1. Jděte na stránku produktu, který chcete doporučit
  2. Klikněte na tlačítko s logem Maffiliate na pravé straně stránky
  3. Nasdílejte produkt přes svou oblíbenou sociální síť vašim známým
  4. Sledujte, jak vyděláváte na provizích

 

Jak si nechat vyplatit provizi?


Teď, když jste nasdíleli naše produkty, už zbývá jen sledovat stav vaší Maffiliate peněženky.

Do svého účtu se přihlásíte na adrese maffiliate.me. Pokud nasbíráte do peněženky odměny v celkové výši 500 Kč, můžete si tyto peníze nechat vyplatit přímo na váš účet.

 

Maffiliate_logo_bile pozadi

 

Maffiliate.me je externí služba – nový způsob odměňování věrných zákazníků. Kromě našeho e-shopu ho proto najdete také na řadě dalších. Provize z jednotlivých e-shopů se vám pak ve vaší Maffiliate peněžence sčítají, takže hranice k vyplacení můžete dosáhnout doporučováním nejen z našeho, ale také z dalších e-shopů zapojených do programu.

 

Víc o programu Maffiliate.me najdete na stránkách programu maffiliate.me.

 

Nezapomeňte, že se jedná o zdanitelný příjem a své výdělky byste měli zahrnout do vašeho daňového přiznání. Doklad vám vystavíme při vyplacení provize.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.