Různé varianty PŘEDPRODEJ

Motivační diář 2022 - BÍLÁ KOŽENKA

Neohodnoceno

Motivační diář Life Designer, váš každodenní pomocník se sněhově bílým obalem z příjemné koženky. Plánujte svůj čas přehledně a efektivně. Vyberte barvu tisku a rozvržení kalendáře a spolu s Průvodcem na cestě za svou vizí vykročte za svým snem. 


  • Zvolte variantu
1 739 Kč 1 739 Kč 1 254 Kč 1 254 Kč 1 254 Kč 1 254 Kč 1 064 Kč 1 064 Kč od 1 064 Kč
  • Kalendárium
  • Barva tisku
  • Dárkové balení
Kategorie: Motivační diáře Life Designer
 

Vážení zákazníci, u zboží V PŘEDPRODEJI za zvýhodněnou cenu čekáme na dodání některých komponentů. Předpokládaný termín odeslání vašich objednávek je v týdnu od 11. do 15. 10.. Děkujeme vám za podporu a trpělivost! ❤️


 

Diář Life Designer je ručně vyráběný multifunkční organizér, který poskytuje prostor nejen pro plánování, ale i osobní rozvoj. Velkou část diáře tvoří stránky určené k zachycení a třídění vašich poznámek či nápadů. 

 

Bílý koženkový obal má strukturovaný povrch, pružný materiál a stříbrnou ražbu - a navíc můžete tyto obaly libovolně sundávat a měnit.

 

Podle svého vkusu zvolte barevný či černobílý design tisku a potom se rozhodněte, zda letos využijete denní (Daily) kalendárium, týdenní - řádkové (Uni) či sloupcové (Busy) - nebo úsporné, ale velmi praktické dvoutýdenní (Duo).

 

Průvodce na cestě za svou vizí

Spolu s diářem získáváte i pracovní deník nazvaný Průvodce na cestě za svou vizí.  Ten obsahuje řadu otázek, které vám pomohou najít vlastní cíl, vyhodnotit své životní priority a vyměnit zlozvyky za spolehlivé návyky. Nečekejte, že zítra bude váš život jiný, ale postupnými kroky změňte sebe a tím i svůj život.

 

 

Prolistujte si PDF verze jednotlivých variant 

Listovani_UNI_B_1Listovani_BUSY_BListovani_UNI_CB_1Listovani_BUSY_CB

 

 

nebo si sestavte

>>DIÁŘ NA MÍRU<<

 

Jak pracovat s diskovou vazbou


Představení motivačních diářů Life Designer


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.