Různé varianty PŘEDPRODEJ

Motivační diář 2022 - ČERVENÝ ACHÁT

Neohodnoceno

Motivační diář Life Designer, váš každodenní pomocník s červeným achátovým obalem, který z organizačního pomocníka udělá šperk i luxusní doplněk. Plánujte svůj čas přehledně a efektivně. Vyberte barvu tisku a rozvržení kalendáře a spolu s Průvodcem na cestě za svou vizí vykročte za svým snem. 


  • Zvolte variantu
1 715 Kč 1 715 Kč 1 230 Kč 1 230 Kč 1 230 Kč 1 230 Kč 1 040 Kč 1 040 Kč od 1 040 Kč
  • Kalendárium
  • Barva tisku
  • Dárkové balení
Kategorie: Motivační diáře Life Designer
 

Vážení zákazníci, u zboží V PŘEDPRODEJI za zvýhodněnou cenu čekáme na dodání některých komponentů. Předpokládaný termín odeslání vašich objednávek je v týdnu od 11. do 15. 10.. Děkujeme vám za podporu a trpělivost! ❤️

 

Diář Life Designer je ručně vyráběný multifunkční organizér, který poskytuje prostor nejen pro plánování, ale i osobní rozvoj. Velkou část diáře tvoří stránky určené k zachycení a třídění vašich poznámek či nápadů. 

 

Listový papírový obal je vyroben z kartonu s povrchovou úpravou "nepoškrabatelný samet". Je velice příjemný na dotek a odolný vůči poškrábání či ohmatání. 

 

Podle svého vkusu zvolte barevný či černobílý design tisku a potom se rozhodněte, zda letos využijete denní (Daily) kalendárium, týdenní - řádkové (Uni) či sloupcové (Busy) - nebo úsporné, ale velmi praktické dvoutýdenní (Duo).

 

Průvodce na cestě za svou vizí

Spolu s diářem získáváte i pracovní deník nazvaný Průvodce na cestě za svou vizí.  Ten obsahuje řadu otázek, které vám pomohou najít vlastní cíl, vyhodnotit své životní priority a vyměnit zlozvyky za spolehlivé návyky. Nečekejte, že zítra bude váš život jiný, ale postupnými kroky změňte sebe a tím i svůj život.

 

 

Prolistujte si PDF verze jednotlivých variant 

Listovani_UNI_B_1Listovani_BUSY_BListovani_UNI_CB_1Listovani_BUSY_CB

 

 

nebo si sestavte

>>DIÁŘ NA MÍRU<<

 

Jak pracovat s diskovou vazbou


Představení motivačních diářů Life Designer


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.