Akce Novinka Různé varianty

MOTIVAČNÍ DIÁŘ 2023-2024 - ČERVENÝ ACHÁT

1149/BAR/DAI 1149/BAR/BUS 1149/BAR/UNI 1149/BAR/DUO 1149/ERN/DAI 1149/ERN/BUS 1149/ERN/UNI 1149/ERN/DUO Zvolte variantu

Motivační diář Life Designer, váš každodenní pomocník s červeným achátovým obalem, který z organizačního pomocníka udělá šperk i luxusní doplněk. Plánujte svůj čas přehledně a efektivně. Vyberte barvu tisku a rozvržení kalendáře a spolu s Průvodcem na cestě za svou vizí vykročte za svým snem.

Až do vyprodání zásob od nás dostanete k objednávce diáře na příští rok jedno kalendárium do konce roku 2023 ZDARMA. Pokud o něj máte zájem, uveďte do poznámky v posledním kroku objednávky, o jaké kalendárium na rok 2023 máte zájem. K dispozici jsou zatím tato kalendária: UNI barevné, UNI černobílé, DUO barevné, DUO černobílé.


  • Zvolte variantuMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupné
2 500 Kč 1 690 Kč 1 690 Kč 1 370 Kč 2 190 Kč 1 490 Kč 1 490 Kč 1 190 Kč od 1 190 Kč
  • Barva tisku
  • Kalendárium
  • Kalendárium do konce roku 2023 zdarma
  • Dárkové balení ?
Kategorie: Motivační diáře Life Designer
 

Diář Life Designer je ručně vyráběný multifunkční organizér, který poskytuje prostor nejen pro plánování, ale i osobní rozvoj. Velkou část diáře tvoří stránky určené k zachycení a třídění vašich poznámek či nápadů. 

 

Papírový obal červený achát je vyroben z kartonu s povrchovou úpravou "nepoškrabatelný samet". Je velice příjemný na dotek a odolný vůči poškrábání či ohmatání. 

 

Podle svého vkusu zvolte barevný či černobílý design tisku a potom se rozhodněte, zda letos využijete denní (Daily) kalendárium, týdenní - řádkové (Uni) či sloupcové (Busy) - nebo úsporné, ale velmi praktické dvoutýdenní (Duo).

 

Použitý papír je vyroben ze dřeva, které pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem. Je nositelem značky  FSC® (Forest Stewardship Council).  

 

Průvodce na cestě za svou vizí

Spolu s diářem získáváte i pracovní deník nazvaný Průvodce na cestě za svou vizí.  Ten obsahuje řadu otázek, které vám pomohou najít vlastní cíl, vyhodnotit své životní priority a vyměnit zlozvyky za spolehlivé návyky. Nečekejte, že zítra bude váš život jiný, ale postupnými kroky změňte sebe a tím i svůj život.

 

 

Prolistujte si PDF verze jednotlivých variant 

Listovani_2023_B_2         Listovani_2023_CB_02

 

 

nebo si sestavte

>>DIÁŘ NA MÍRU<<

 

Jak pracovat s diskovou vazbou


Představení motivačních diářů Life Designer


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: