Jdeme za společnou vizí

Pomůžeme vám zmapovat váš potenciál a hravě spojit své síly při tvorbě společné vize

strength-people-hands-success-meeting_web

 

Pojďte lidi nadchnout pro společnou práci,
kde má každý svou jedinečnou roli!

 

  • Vytvoříme pro vás tvůrčí prostředí plné důvěry, otevřenosti, kreativity a hravosti.
  • Provedeme vás společným projektem, jehož výsledkem bude společně zpracovaná vize.
  • V této vizi se promítne potenciál vašich lidí, týmů a firmy a samozřejmě také společné nápady, návrhy a zkušenosti. 

Infografika_beta02

Jak vás procesem provedeme? 

 

1. Společný průzkum

Společně s managementem připravíme průzkum, díky kterému zmapujeme vnímání potenciálu lidí, týmů a firmy. Zajímáme se o to, jak lidé firmu vnímají, čeho si cení a kde vidí příležitosti pro další rozvoj. Dotazujeme se na názor, jak lépe využít potenciál týmu a samozřejmě zjišťujeme i zájem o svůj osobní růst.

 

 

2. Empatické rozhovory

Odpovědi v průzkumu probereme s klíčovými zaměstnanci na individuálních rozhovorech více do hloubky. Pečlivě nasloucháme jejich potřebám, zkušenostem, názorům a nápadům

 

Na základě průzkumu a rozhovorů vytvoříme:

  • písemné shrnutí pro management 
  • prezentaci pro zaměstnance (po konzultaci s manažery)
  • program pro týmový kreativní workshop (po konzultaci s manažery)

 

 

3. Kreativní workshop

Na společném workshopu v inspirativním prostředí provedeme váš tým či firmu tvorbou společné vize. Předmětem kreativních brainstromingů jsou nasbírané nápady, náměty a názory. Dáváme si záležet na tom, aby byli zapojení všichni a žádný úhel pohledu nebyl přehlédnut.

Výsledkem je popsaná společná silná vize, ale i milníky, nejbližší úkoly a odpovědné osoby.

 

 

4. Pravidelná retrospektiva

Jednou měsíčně se znovu sejdeme a provedeme vás společnou retrospektivou. Zhodnotíte si, v čem se vám daří, v čem se vám nedaří, jak se vyvíjejí vaše priority a co chcete změnit. Hravou formou vás podpoříme ve vzájemné zpětné vazbě. A hlavně … pravidelně vás motivujeme na cestě za vaší vizí, tak aby nezapadla pod přívalem každodenní rutiny.

 

  

 

Věříme, že úspěch každého člověka i firmy se odvíjí od schopnosti spolupracovat, sdílet svůj úhel pohledu, být vnímavý a učit se ze svých chyb.

Za úspěch považujeme nejen prosperitu, ale také osobní spokojenost a soulad s přírodou.

A to jsou hodnoty, které jsou pro nás důležité. Proto se ve zmíněných dovednostech snažíme kontinuálně rozvíjet a sdílet svoje know-how s ostatními.  

 

Adéla a Hanka

 

 

zajímá vás konkrétní nabídka? 

Ať tvoříte firemní vizi nebo jen společný projekt, s potěšením vás podpoříme v tvorbě a dosahování vašich společných cílů. 

Rády vám vypracujeme nabídku na míru vašim potřebám.

 

Neváhejte a ozvěte se nám!

 

Button_1

 

Reference

 

Daniel ČernýDaniel Černý
Předseda představenstva
HALLA a.s.

S Adélou Humlovou spolupracuji dlouhodobě zejména v oblasti hodnocení a motivace zaměstnanců a koučinku. Hodiny koučinku byly pro mě osobně velkým přínosem a otevřely mně mnoho nových pohledů na zdánlivě známé a jasné oblasti. Kromě koučinku dalších managerů firmy připravila pro společnost HALLA též několik workshopů na témata jako např. týmová spolupráce, hledání nových cest a posouvání hranic. V rámci workshopů nám Adéla svým skvělým moderováním diskuze pomohla lépe a efektivněji využít názory a nápady zaměstnanců. Oceňuji také její osobní přístup, díky kterému dokáže rychle analyzovat konkrétní potřeby v dané oblasti a jim přizpůsobit formu spolupráce tak, že vždy přijde s něčím novým a neotřelým.

 

Rauf Fattakhov_1Rauf Fattakhov
Managing Director & Co-Founder
Prospero Events Group

It is my pleasure to give my unreserved reference about Adela Humlova. We started the collaboration with Adela a few months ago to develop our HR function. Adela has an important combination of experience in working, leading and owning a business and deeper interest in how behavioral aspects such as mind, feelings, intuition, and emotions can make decision making better. Since we worked with her, she demonstrated the ability to interact on time and in details with eagerness to go the extra mile. Particularly she helped to assess employees profiles, made HR research, helped to create an action plan, designed motivational system and consulted in re-organization to put our organization in a stronger position.