Jdeme za společnou vizí

Program tvorby společné vize či projektu pro firmy a týmystrength-people-hands-success-meeting_web

 

Vize či cíl, za kterým aktivně a s pořádnou dávkou motivace půjde každý zaměstnanec či člen týmu? Jde to. Musí v takovou vizi sám věřit a měla by odrážet jeho osobní vizi a jeho hodnoty. 

 

polečnými nápady, osobní motivací, využitím potenciálu jednotlivců a posílením týmového ducha vytvoříte vizi, kterou pro váš tým bude snadné a přirozené následovat. Systematickým přístupem, nasloucháním a pravidelnou reflexí pak získáte kontrolu nad tím, jak svou vizi naplňujete

 

Spolu jste silnější. Spolu víc víte. Spolu víc umíte. Spolu víc vytvoříte.
Spolu vaší vize dosáhnete. 

 

Jak vás procesem provedeme? 

V našem programu tvorby společné vize se zaměříme na to, abychom pečlivě naslouchali potřebám a cílům jednotlivců. Provedeme jednotlivce uvědoměním si vlastních hodnot a na základě sesbíraných informací připravíme workshop, na kterém společně vytvoříte vizi, do které členové týmu promítnou svoji osobní vizi a hodnoty.

4 kroky1. Společný průzkum

Sérií otázek zjistíme důležitá témata pro každého člena týmu. Zeptáme se na jeho osobní vizi a hodnoty. Zjistíme, co mu chybí a kde vidí prostor ke zlepšení

 

2. Empatické rozhovory

S každým členem týmu se individuálně setkáme a nasloucháme jeho potřebám, jeho cílům, ale i jeho nápadům. Dbáme na to, aby každý člen týmu byl slyšen.

 

3. Kreativní workshop

Na společném workshopu v inspirativním prostředí provázíme váš tým či firmu tvorbou společné vize. Vytváříme prostor pro to, aby každý do společné vize mohl projektovat svou vizi osobní. Aby každý nápad měl prostor zaznít. Aby vize obsahovala hodnoty, se kterými se každý člen týmu stotožní

Výsledkem je společná vize, ale i jasně definované kroky, termíny, důležité milníky a odpovědnost za dílčí části. 

 

4. Pravidelná retrospektiva

Jednou měsíčně se znovu sejdeme a provedeme vás společným hodnocením toho co se vám povedlo, co se vám nepovedlo a co dělat lépe. Hravou formou si dáte zpětnou vazbu. A připomenete si vaši vizi, další kroky a na co je třeba se soustředit.

 

zajímá vás konkrétní nabídka? 

Stejně jako je každý člověk jiný, i každá společnost či tým je jiná. A proto se liší i jejich potřeby. Nezáleží na tom, zda tvoříte firemní vizi nebo pouze chcete realizovat společný projekt. Rády vás podpoříme v tvorbě a dosahování vašich společných cílů. 

 

Neváhejte a ozvěte se nám!

 

Button_1