Pracovní zápisníky

 

Ručně psané poznámky jsou pro některé z nás denní chléb i v práci.

 

Vyberte si složení vašeho zápisníku tak, aby odpovídal vaší profesi a potřebám s ní spojeným. Jako manažer se zaměřte na svou vizi, vizi vaší firmy a vašeho týmu. Jako obchodnice si udělejte lepší představu o vašich klientech a strategii, která vede k jejich srdcím a peněženkám ;-)... A i v jakékoliv jiné pozici mějte zkrátka přehled o svých úkolech, kvalitní zápisy ze svých schůzek a dostatek prostoru pro vaše poznámky.

 

 

 
 • Řadit dle:
 • 5 položek celkem

Stránka 1/1

 • Kožený zápisník pracovní
  Ručně vyráběný kožený obal v kombinaci s listy podle vaší preference. Disková vazba a záložky umožňují vaše poznámky jednoduše organizovat. 
  Kód:527/TYR3
 • nahled web zapisnik Dnes webRůzné obaly
  Plánování den po dni. S tímto zápisníkem budete mít přehled o vaší denní agendě. Úkoly i harmonogram na jednom místě. Disková vazba a záložky umožní vaše zápisky jednoduše zorganizovat.
  Kód:521/PAP5
  Zápisník DNES
  437 Kč (–12 %)
  od 385 Kč
 • 02 zapisnik prace web2Různé obaly
  Praktický zápisník do práce potěší každého, kdo má rád ve svých poznámkách pořádek. Najdete v něm místo pro vaše myšlenky o svém směřování, ale také praktické přehledy pro úkoly či zápisy ze schůzek. Nechybí ani čisté listy na poznámky. 
  Kód:237/PAP5
  Zápisník DO PRÁCE
  478 Kč (–11 %)
  od 425 Kč
 • nahled web zapisnik schuzkyRůzné obaly
  Není nad přehledné zápisky ze schůzek. Připravte se na setkání předem - zápisník vás provede jak přípravou, tak při sepsání zápisu ze schůzky. K dispozici máte i dostatek listů pro vaše další poznámky. 
  Kód:228/PAP5
  Zápisník SCHŮZKY
  437 Kč (–12 %)
  od 385 Kč
 • 02 zapisnik manazer webRůzné obaly
  Tento stylový zápisník pro manažery a obchodníky vám pomůže srovnat si myšlenky o tom, kam chcete směřovat, jakým způsobem rozvíjet tým, i co dělat pro lepší výsledky. Najdete v něm také listy se zápisy ze schůzek, s přehledy úkolů a volné listy pro vaše...
  Kód:213/PAP5
  Zápisník MANAŽERA A OBCHODNÍKA
  478 Kč (–11 %)
  od 425 Kč
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.