Napsali o nás

 Napsali o diářích Life Designer

 

FleppiDiář Life Designer pod drobnohledem

Zdroj: fleppi.cz

"Diáře Life Designer nejsou další z týdenních plánovačů, kde na konci najdete pár stran navíc. Zaměřují se na osobní rozvoj, snaží se pomoci naplno využít vlastní potenciál a naučit co nejlépe pracovat s časem. To podtrhují i výborné náměty a nápady pro plánování, které najdete hned na začátku diáře. Pomohou utřídit myšlenky, jak si rozložit úkoly co nejefektivněji. Tohle jsem doposud u jiných plánovačů neviděla. Diáře Life Designer jsou zkrátka v něčem jiné a mají jedno velké eso v rukávu."... více se dočtete ZDE.

 

 

hipsterka_2Jaký byl můj rok s diářem Life Designer

Zdroj: hipsterka.cz

"Diář Life Designer byl na začátku něčím čeho jsem se bála, i když jsem byla nadšená. Byla to jednoduše výzva. Představte si, že si pořídíte diář a s ním i závazek, že si určíte cíle a srovnáte svoje priority. Life Designer vás v tom nenechá, ale na začátku vás trochu potrápí. A to v dobrém slova smyslu. Musíte prostě zapojit mozek!"... celý článek najdete ZDE.

 

 

 
betyPlánování vám pomůže v práci, ale posune vás i v osobním životě

Zdroj: TESTOVÁNÍ na bety.cz

"V dnešní uspěchané době se stává organizace života (a to pracovního i osobního) stále důležitějším tématem. Přehledné plánování nám totiž usnadní nejednu situaci, navíc nám často může pomoci uspořádat myšlenky. K organizování i v dnešní elektronické době řada z nás stále používá papírový diář. Není divu! Kromě zapisování schůzek apod. poslouží i jako deník či "shromaždiště" nápadů. Ostatně takové jsou i diáře Life Desigenr, které vyzkoušely naše testerky. Přečtěte si jejich hodnocení a recenze!"... celý článek a výsledky testování diářů si můžete přečíst ZDE.

 

 

creative corner_1Diář LifeDesigner aneb jdi za svým snem

Zdroj: creativecorner.cz

“... Z diáře LifeDesigner jsem nadšená. Narovinu můžu říct, že není žádný diář, kde by mi vyhovovalo úplně všechno. A u takových diářů nesnáším, když nemůžu některé stránky odstranit, nebo je nemůžu ani libovolně přemístit tak,a by mi vše vyhovovalo. U tohoto diáře mě mile překvapila disková vazba, která umožňuje vytáhnout jakýkoliv list z diáře a poté jej vložit zpět. To je ideální ve chvíli, kdy píšu na stránku, kde by mojí ruce vazba zavazela.”... celý článek si můžete přečíst ZDE.

 

 

 

beautyblog_1Hubnete? Měníte svůj život? Pořiďte si chytrého pomocníka

Zdroj: beautyblog.cz

"Každý moc dobře ví, že jakákoliv změna v životě je složitý proces. Nějakou dobu trvá, než na změnu přistoupíme. Odborníci tvrdí, že proces uvědomování trvá 3 týdny. Po tuto dobu je jakákoliv pomoc vítána.

Diář Life Designer je výborný pomocník ke změně. Naučí vás, jak si máte plánovat svůj čas. Bude vás nutit, zaznamenávat si vaše úspěchy a plánovat si aktivity, které potřebujete zařadit do svého života."… celý článek si můžete přečíst ZDE.

 

  

ivanettaProč si psát úkoly

Zdroj: ivanetta.cz

"Jak můžeme čekat nové výsledky, opakujeme – li stejné věci?

Změňme zavedené chování, sebe, svůj život. Udělejme ho lepší! Mně k tomu pomáhají diáře, do kterých si píšu, co chci udělat, co musím, co je prioritní. Krok po kroku, abych na nic nezapomněla. A s každou splněnou položkou vidím, že jsem se posunula dál. Zase o něco blíž ke své vizi."… více se dočtete ZDE.

 

 

 

 

Další ohlasy od zákazníků si můžete přečíst ZDE.

 

 

Rozhovory s námi

 

AdelaHanka_orezMaminka s dcerou vymyslely plánovací diář, který nemá v Česku obdoby. Inspirovaly se v Americe

Zdroj: podnikavazena.cz

"Speciální plánovací diář Life Designer mají na svědomí Adéla s Hankou. Máma a dcera, které spolu rozjely malý rodinný byznys. „Říkáme tomu diář a deník v jednom. Slouží samozřejmě k plánování času, ale prostor věnuje také motivaci, osobnímu rozvoji a nejrůznějším poznámkám. Slouží vlastně jako multifunkční organizér - nabízí například plánování cílů, sledování financí, tipy na zážitky a mnoho dalšího. Diář prodáváme společně s Průvodcem na cestě za svou vizí, který spolu s diářem pomáhají člověku v motivaci k drobným, ale trvalým změnám v životním stylu,“ … celý rozhovor k přečtení najdete ZDE.

 

 

bety2Papír nemá hranice. Psaním a kreslením si člověk lépe srovná myšlenky

Zdroj: bety.cz

"Adéla a Hana Humlovy jsou maminka s dcerou, které se rozhodly společně podnikat. Jsou to právě ony, kdo stojí za unikátními diáři Life Designer. Jak se jim společně pracuje, kde hledají motivaci překonávat těžkosti a čím jsou v době, kdy má každý elektronický kalendář v mobilu, papírové diáře Life Designer jedinečné?"… rozhovor si můžete otevřít kliknutím ZDE.

 

 

 

rodinnafirmaDiář Life Designer trvalo vymyslet rok a půl

Zdroj: rodinnafirma.net

"Adéla a Hanka Humlovy jsou maminka a dcera, které se rozhodly podnikat společně. Adéla má konzultační společnost Sofidea zaměřenou na rozvoj personálního managementu, firemní kultury a zavádění změn do firem. Hanka je maminkou dvou malých chlapečků, t.č. na mateřské. Společně vytvořily motivační diáře a zápisníky Life Designer, které společně zavádějí na trh."… celý rozhovor k přečtení ZDE. 

 

Rozhovor s námi jste si také mohly přečíst v časopise

Marienne (05/2019)

marienne3

 

 

Nebo v časopise

Vlasta 2/2019

vlasta