O nás

 

Moje jméno je Hanka a tohle je můj/náš příběh

AdelaHanka_orez

Začínala jsem jako produkční soukromých i veřejných eventů v hudebním klubu, jehož jsem se později stala manažerkou. Zároveň jsem strávila pět let studiem stavebnictví na ČVUT, ze kterého ale jiný titul než „titul vysoké školy života“ nevzešel. Nápad na vlastní diáře a organizéry jsem v hlavě nosila už nějakou dobu, jen se vždycky našlo něco, co mělo vyšší prioritu… studium, práce, za kterou dostanu zaplaceno… a hlavně jsem na to byla sama. Po tom, co jsem opustila život pracující studentky, jsem plynule přestoupila na dráhu pracující matky. Začala jsem spolupracovat s mámou v její firmě Sofidea. Pracovat společně nás bavilo a baví a vzhledem k tomu, že lásku k diářům, organizérům a plánovačům máme asi v genech, využily jsme situace (protože mateřská je prý nejlepší čas, kdy začít jako žena podnikat) a pustily se do toho!

A já jsem Adéla a tohle je cesta, která mě zavedla sem

Většinu svého profesního života jsem pomáhala lidem rozvíjet a uplatnit jejich potenciál, ať už jsem byla v roli personalistky, manažerky, nebo koučky. Jedenáct let jsem sbírala zkušenosti v personální agentuře Axios, kterou jsem spoluvlastnila a vedla. Působila jsem také jako poradce při výběru podnikových IS a spolupracovala jsem na analýze systémů pro znalostní, informační a personální management. Baví mě propojovat svou znalost firemního prostředí se schopností práce s lidmi. 
V posledních 14 letech se vydatně věnuji svému osobnímu rozvoji (Principy života, Bioenergetika, Rodinné konstelace) a učím se být vnímavějším a autentičtějším člověkem. To, co jsem se naučila, předávám dál. Pomáhám lidem motivovat sebe i ostatní, rozvíjet vztahy v práci i v soukromí, vnímat a chápat své emoce a pocity a využívat je při svém rozhodování. Moderuji firemní workshopy, zapojuji lidi do týmové práce, podněcuji je v diskuzích o inovacích.

Diáře LifeDesigner pro vás vyrábíme s láskou a s chutí nabídnout vám produkt, který vám opravdu pomůže. Vítáme každý nápad, připomínku a zpětnou vazbu. Chceme naše produkty vypilovávat tak, aby pro vás byly nástrojem, který budete s radostí denně používat.

Přejeme šťastný start do nové etapy a neváhejte se s námi podělit o vaše zkušenosti.