O projektu

Dneska by to šlo.

Dnešní den je ideální den pro to, vykročit za svým snem...

Life Designer je inspirativní deník a diář v jednom. Díky unikátní diskové vazbě umožňuje vyndávat a přesouvat listy a vytvářet tak obsah přesně podle vašich potřeb. Jeho nedílnou součástí je Průvodce na cestě za svou vizí, který se zajímá o vaše niterné pocity a zájmy a provází vás na cestě hledání a tvorby své vlastní vize a plánu.

 

043b_orez.jpg

 

Co je Life Designer?

Life Designer je zkrátka multifunkční organizér, ve kterém se najde (doufáme) každý. Praktikům nabízí prostor pro plánování, třídění poznámek, zachování nápadů, nebo pro přehled o výdajích a úsporách. Vizionářům či vizionářkám zase poskytne dostatek prostoru pro zamyšlení před každým měsícem 
či projektem, stanovení priorit, rozložení své energie rovnoměrně mezi důležité oblasti svého života, 
a samozřejmě také prostor pro průběžnou (sebe)reflexi. Je to pomocník, který vám pomáhá mít vše pod kontrolou, jít za svou vizí a vědomě se rozvíjet.

 

Life Designer = diář na míru

Netradiční disková vazba zajistí opravdu osobní obsah. Díky ní můžete doplňovat a přemisťovat jednotlivé listy podle svých potřeb a preferencí. Základní verze diáře obsahuje tabulky a formuláře z mnoha oblastí. Jen vy si vyberete, které a jak budete využívat.

Life Designer obsahuje zejména:

  • různé formy kalendářů, které se doplňují - roční, měsíční a týdenní
  • 3 různé systémy pro přehled úkolů a důležitých událostí
  • 2 různé listy pro zpracování cílů 
  • Nejrůznější listy pro zachování námětů a nápadů - tipy na filmy, knihy, cestování, dárky a další
  • Přehledy o financích - přehled o výdajích, úsporách, výpůjčkách a zápůjčkách a dalším
  • Listy pro mapování životního stylu, plánování jídelníčku a zavádění drobných zvyků krůček po krůčku
  • 6 metalických záložek pro oddělení měsíců

 

 

045_2_orez.jpg

 

Průvodce na cestě za svou vizí

Než se vydáte na cestu za svou vizí, budete si dost možná potřebovat ujasnit pár otázek. Nedílnou přílohou diáře je Průvodce na cestě za svou vizí, který vám některé z těchto otázek položí. Průvodce vám bude inspirací při výpravě do vašich myšlenek a přání. Odhodlání a ochota jít si za svým pak už bude jen na vás. Průvodce obsahuje 12 kapitol, které vám pomohou uvědomit si své touhy, srovnat si své myšlenky a životní priority, a za svou vizí vykročit.

 

MR_06477

 

Není papír přežitek v době elektronických diářů a zápisníků?

Mnoho lidí používá elektronické diáře, často si však své poznámky stejně zapisují v lepším případě do notýsku, v horším případě na jednotlivé papíry, které se potom tak nějak různě hromadí.

Life Designerem můžete mít důležité poznámky pohromadě a teprve podle potřeby si je roztřídit. Nemusíte už nosit různé sešity. Stačí vám jeden diář na všechno. Poznámky snadno rozlišíte barevnými předěly a archivovat je můžete na jiných discích.