Vážení zákazníci, z důvodu dovolené pozastavujeme odesílání nově vytvořených objednávek. Vaše objednávky odešleme 27. 5. 2022. Děkujeme za pochopení! Adéla a Hanka

Jak si vybrat diář?

 

 

Nemůžete se rozhodnout, který diář Life Designer si vybrat?

Vlastně se vám ani nedivíme :)

 

Diáře pro vás děláme tak, aby maximálně vyhovovaly vašim potřebám, ale také vašemu vkusu. V následujícím článku vám názorně ukážeme, z čeho všeho si můžete vybírat a následně si jednotlivé varianty popíšeme a ukážeme vám, jaké jsou mezi nimi rozdíly.

 

 

1) Busy NEBO UNI?

 

MR_06284_800Pokud jste četli článek “Diáře Life Designer”, tak už víte, že naše diáře nejsou pouze klasické plánovače, ale jsou to komplexní nástroje pro vaši organizaci a osobní rozvoj. Kalendárium je vlastně jen malá část toho, co vám naše diáře můžou přinést, a zároveň je to jediná část, kterou se diáře Busy a Uni liší. 

 

Diář Busy

  • týdenní SLOUPCOVÝ + měsíční kalendář
  • 96 listů v diáři + 36 listů (kalendárium na druhé pololetí zvlášť)
  • disky velikosti L

 

Diář Uni

  • týdenní ŘÁDKOVÝ + měsíční kalendář
  • 96 listů v diáři + 36 listů (kalendárium na druhé pololetí zvlášť)
  • disky velikosti L

 DSC07327_busy_cb2) BAREVNÝ nebo ČERNOBÍLÝ tisk?

Máte-li za sebou praktickou fázi výběru, můžete se přesunout k výběru vzhledu vašeho diáře. Začneme volbou designu vnitřní části diáře. Zvolit si můžete mezi černobílou variantou s jednoduchým střídmým designem i fonty, a barevnou variantou, kterou doplňují “ručně psané” nadpisy a barevné proužky v dolní části stránek. U barevných variant Busy a Uni je navíc každému měsíci věnována jedna barva.
 

 

3) Papírový, koženkový, nebo kožený obal?

obaly dohromady_kulate

No a nakonec vás čeká to nejtěžší rozhodnutí vůbec. Jaký zvolit ke svému diáři obal? Výhodou diskové vazby je to, že si obaly můžete v průběhu roku měnit, nebo si naopak můžete zvolit jeden obal a mít ho klidně na pět let.

 

Papírový obal ve fialovém a modrém designu je vyroben z pevného kartonu a potažen laminovací vrstvou “soft touch”. Toto lamino je velice příjemné na dotek, ale zároveň je náchylnější k ušpinění či poškrábání. Papírové obaly bohužel nejsou vhodné pro častou výměnu (v případě, že byste si chtěli měnit obal diáře podle momentální nálady).

 

Květinový a listový obal z kolekce na rok 2020 je také papírový, ale s povrchovou úpravou "nepoškrabatelné sametové lamino" a šmrnc mu dodávají lesklé plošky. Povrch je velice příjemný na dotek a odolný vůči poškrábání či ohmatání. 

 

Koženkový obal je tvořen koženkovým “sendvičem”. Tento obal je odolný vůči vodě i poškrábání. Koženkový obal je na rozdíl od papírového ohebný a v důsledku toho je ohebný i celý diář. Na základě zpětné vazby od našich zákazníků jsme se v pozdější fázi výroby rozhodly pro zakulacené rohy, které jsou odolnější vůči poškození. Tyto obaly můžete z diářů libovolně sundávat a měnit.

 

Kožený obal jsme mazlily až jsme ho vymazlily k dokonalosti! Vyrobený je z italské kůže a celá výroba těchto obalů je titěrná ruční práce. Vybrat si můžete z velké nabídky barev i kůží. Tento obal můžete z diáře libovolně sundávat a měnit. Na vnitřní straně obalu máte k dispozici kapsu na papíry a v přezce najdete zakomponované poutko na pero.