Jak si vybrat diář?

 

 

Nemůžete se rozhodnout, který diář Life Designer si vybrat?

Vlastně se vám ani nedivíme :)

 

Diáře pro vás děláme tak, aby maximálně vyhovovaly vašim potřebám, ale také vašemu vkusu. V následujícím článku vám názorně ukážeme, z čeho všeho si můžete vybírat a následně si jednotlivé varianty popíšeme a ukážeme vám, jaké jsou mezi nimi rozdíly.

 

 

1) Busy, UNI, Daily nebo duo?

Pokud jste četli článek “Diáře Life Designer”, tak už víte, že naše diáře nejsou pouze klasické plánovače, ale jsou to komplexní nástroje pro vaši organizaci a osobní rozvoj. Kalendárium je vlastně jen malá část toho, co vám naše diáře můžou přinést, a zároveň je to jediná část, kterou se jednotlivé diáře liší. 

 

Diář Busy

 • týdenní SLOUPCOVÝ + měsíční kalendář
 • 97 listů v diáři + 32 listů (kalendárium na druhé pololetí zvlášť)
 • disky velikosti L

 

DIÁŘ UNI

 • týdenní ŘÁDKOVÝ + měsíční kalendář
 • 97 listů v diáři + 32 listů (kalendárium na druhé pololetí zvlášť)
 • disky velikosti L

 

DIÁŘ DAILY

 • denní + měsíční kalendář
 • 104 listů v diáři + 118 listů (kalendárium na 9 dalších měsíců zvlášť)
 • disky velikosti L

 

DIÁŘ DUO

 • dvoutýdenní + měsíční kalendář
 • 92 listů v diáři
 • disky velikosti L

 

Jednotlivé typy kalendárií si můžete prohlédnout zde: Barevná kalendária a Černobílá kalendária.

 


DSC07327_busy_cb

2) BAREVNÝ nebo ČERNOBÍLÝ tisk?

 

Máte-li za sebou praktickou fázi výběru, můžete se přesunout k výběru vzhledu vašeho diáře. Začneme volbou designu vnitřní části diáře. Zvolit si můžete mezi černobílou variantou s jednoduchým střídmým designem i fonty, a barevnou variantou, kterou doplňují “ručně psané” nadpisy a barevné proužky v dolní části stránek. U barevných variant všech kalendárií je navíc každému měsíci věnována jedna barva. 

 

3) Papírový, koženkový, kožený nebo korkový obal?

No a nakonec vás čeká to nejtěžší rozhodnutí vůbec. Jaký zvolit ke svému diáři obal? Výhodou diskové vazby je to, že si obaly můžete v průběhu roku měnit, nebo si naopak můžete zvolit jeden obal a mít ho klidně na pět let.

 Obaly_kvetinyrostliny

Papírový obal - květinový, listový, achátový, mandalový - je vyroben z pevného kartonu s povrchovou úpravou "sametové lamino" a šmrnc mu dodávají lesklé plošky. Povrch je velice příjemný na dotek a odolný vůči poškrábání či ohmatání. Papírové obaly bohužel nejsou vhodné pro častou výměnu (v případě, že byste si chtěli měnit obal diáře podle momentální nálady).

 

Koženkový obal je tvořen koženkovým “sendvičem”. Tento obal je odolný vůči vodě i poškrábání. Koženkový obal je na rozdíl od papírového ohebný a v důsledku toho je ohebný i celý diář. Na základě zpětné vazby od našich zákazníků jsme se v pozdější fázi výroby rozhodly pro zakulacené rohy, které jsou odolnější vůči poškození. Tyto obaly můžete z diářů libovolně sundávat a měnit.

 

Kožený obal jsme mazlily až jsme ho vymazlily k dokonalosti! Vyrobený je z italské kůže a celá výroba těchto obalů je titěrná ruční práce. Vybrat si můžete z velké nabídky barev i kůží. Tento obal můžete z diáře libovolně sundávat a měnit. Na vnitřní straně obalu máte k dispozici kapsu na papíry a v přezce najdete zakomponované poutko na pero.

 

Korkový obal je pružný a jeho povrch je odolný a strukturovaný. Je vyroben z přírodního materiálu a v tom vidíme veliké plus. K dostání je ve světlé či tmavé variantě. Je vhodný pro váš diář či zápisník Life Designer. Tyto obaly můžete z diářů libovolně sundávat a měnit.