Diáře Life Designer

 

Dneska by to šlo.

 

Dnešní den je ideální den pro to, 

vykročit za svým snem...

   

Změňte svůj životní styl, uvědomte si své priority, zaměřte se na svůj osobnostní růst a konečně si život užívejte.

Nečekejte, že zítra bude váš život jiný, ale postupnými kroky měňte sebe a tím i svůj život.

 

Dnes udělejte krok první. Získejte do svých rukou diář Life Designer a Průvodce na cestě za svou vizí

a nechte tyto pomocníky provázet vás na cestě za vaší vizí.Uvod_800

Diář, deník, plánovač...

Diář Life Designer je zkrátka multifunkční organizér, ve kterém se najde (doufáme) každý. Praktikům nabízí prostor pro plánování, třídění poznámek, zachování nápadů, nebo pro přehled o výdajích a úsporách. Vizionářům či vizionářkám zase poskytne dostatek prostoru pro zamyšlení před každým měsícem či projektem, stanovení priorit, rozložení své energie rovnoměrně mezi důležité oblasti svého života, a samozřejmě také prostor pro průběžnou (sebe)reflexi. Je to pomocník, který vám pomáhá mít vše pod kontrolou, jít za svou vizí a vědomě se rozvíjet.

  

 

 

 

MR_06291_800x

Diář na míru

Univerzální diář pro každého? Neexistuje! Disková vazba vám ale umožní jednotlivé listy vyndávat a přesouvat a vytvářet si tak obsah vašeho diáře přesně podle vašich potřeb.  V základních verzích diářů Busy, Uni, Daily a Duo najdete kromě kalendářů ukázky formulářů z mnoha oblastí, které si můžete vyzkoušet. Jen vy si vyberete, které a jak budete využívat. Nepotřebné listy odložíte a vyhovující naopak doplníte.

 

 

 

MR_06301_800

 

Motivační diář

Na začátku roku, ale i každého měsíce a týdne, využijte prostor určený pro zamyšlení nad tím, čeho chcete dané období dosáhnout, na co se těšíte a na co byste neměli zapomenout. Budete dosahovat vašich cílů účinněji a veseleji. Na konci období nezapomeňte na krátkou sebereflexi, která vám pomůže vyhodnotit, co vám v životě funguje, vyhovuje, pomáhá a co ne. Nezapomeňte se za vaše úspěchy odměnit :-) V týdenním kalendáři Busy i Uni a v dvoutýdenním kalendáři Duo máte prostor pro týdenní cíle. Když budete mít každý týden byť jen malý cíl, snáze si uvědomíte, jak postupnými kroky své vize naplňujete. Také zde najdete prostor pro zapsání dvou návyků, které chcete sledovat a každý den „odškrtávat", jak si s novým návykem vedete. V denním kalendáři Daily máte kromě podrobného zapsání vašeho programu také možnost si zapsat další úkoly, důležité události či poznámky.

 

 

 

MR_06284_800

 

Efektivní plánování

Využijte měsíční přehled pro zapsání hlavních událostí a termínů. Týdenní kalendárium Busy je navíc ideální pro ty, kteří mají pestrý program a plánují den po hodinách a úkoly na každý den. Kalendář Uni vám zase dává prostor najít si ve svém plánování vlastní systém. Ať už plánujete podle svých rolí, podle časových úseků nebo potřebujete sledovat program více členů rodiny. Dvoutýdenní kalendář Duo je podobný kalendáři Uni, ale každému týdnu je věnována jedna strana a umožňuje vám tak mít 14denní přehled vašeho programu. Denní kalendárium Daily je vhodné pro ty, kteří mají velice bohatý denní rozvrh a potřebují pro jeho zapsání celou jednu stránku.

  

MR_06310_800

 

Diář a zápisník v jednom

Poslední část diáře je určená pro vaše zápisky. Zapište si poznámky z jednání, tip na zajímavý film, kdo si půjčil vaši oblíbenou knihu, co chcete pořídit mamince k narozeninám, nebo kolik vás tento týden stál peněz. V diáři jsou vaše nápady bezpečně zaznamenané a vaše hlava je volná, protože vaše „operační paměť' může svobodně fungovat.

 

 

 

MR_06159_800x

 

Průvodce na cestě za svou vizí

Než se vydáte na cestu za svou vizí, budete si dost možná potřebovat ujasnit pár otázek. Nedílnou přílohou diáře je Průvodce na cestě za svou vizí, který vám některé z těchto otázek položí. Průvodce vám bude inspirací při výpravě do vašich myšlenek a přání. Odhodlání a ochota jít si za svým pak už bude jen na vás. Průvodce obsahuje 12 kapitol, které vám pomohou uvědomit si své touhy, srovnat si své myšlenky a životní priority, a za svou vizí vykročit.

 

 

 

Proč papírový diář

Mnoho lidí používá elektronické diáře, často si však své poznámky stejně zapisují v lepším případě do notýsku, v horším případě na jednotlivé papíry, které se potom tak nějak různě hromadí.

S diářem Life Designer můžete mít důležité poznámky pohromadě a teprve podle potřeby si je roztřídit. Nemusíte už nosit různé bloky a sešity. Stačí vám jeden diář na všechno. Poznámky snadno rozlišíte barevnými záložkami a archivovat je můžete na jiných discích.

 

Co v diáři najdete:

 • prostor pro vaši roční a pětiletou vizi
 • roční a měsíční kalendář
 • týdenní, dvoutýdenní nebo denní kalendář
 • stránky věnované motivaci a sebereflexi na každý měsíc
 • různé systémy pro přehled úkolů
 • různé listy pro zpracování cílů a projektů
 • nejrůznější listy pro zachování námětů a nápadů - tipy na filmy, knihy, cestování, dárky a další
 • přehledy o vašich financích - o výdajích, úsporách, výpůjčkách a zápůjčkách a dalším
 • listy pro mapování životního stylu, plánování jídelníčku a zavádění drobných zvyků krůček po krůčku
 • prázdné listy pro vaše poznámky
 • 6 metalických záložek

 

 • Přílohou každého diáře je Průvodce na cestě za svou vizí

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

 • Vše, co potřebujete vědět o diskové vazbě se dozvíte ZDE.
 • Jak se liší jednotlivé varianty a jak si nejlépe vybrat ten pravý diář pro vás jsme pro vás sepsaly v článku Jak si vybrat diář?..
 • Jak si můžete sestavit sami diář na míru vám vysvětlíme ZDE.
 • Více o Průvodci na cestě za svou vizí vám povíme v tomto článku.